SZKOLENIA

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dotyczące zmian w przepisach podatkowych w 2018 br., " Zmiany przepisów podatkowych w 2018r. - wpływ na działalność eksporterów i inwestorów na zagranicznych rynkach". Szkolenie  organizowane jest  przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów wraz z Partnerem Merytorycznym – firmą KPMG.
Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i przedsiębiorczości w Bydgoszczy wraz z Pracodawcami Pomorza i Kujaw uprzejmie zaprasza na SEMINARIUM INFORMACYJNE Z IZBĄ SKARBOWĄ W BYDGOSZCZY skierowane do przedstawicieli Cechów i Przedsiębiorców.   W progranie m. in. 
Pracodawcy Pomorza i Kujaw Serdecznie zapraszają Firmy Członkowskie Pomorsko-Kujawskiej Izby Budownictwa do udziału w szkoleniu ZMIANY W PODATKU OD TOWARÓW I USŁUG W 2017 ROKU Z UWZGLĘDNIENIEM ZMIAN W ZAKRESIE USŁUG BUDOWLANYCH organizowanym w dniu 25.01.2017r. w Bydgoszczy   Udział niniejszym szkoleniu jest odpłatny.
Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą:   Inteligentne specjalizacje: http://regionalne-programy-operacyjne.pl/inteligentne-specjalizacje-kujawsko-pomoskie/
Zarząd Pomorsko-Kujawskiej Izby Budownictwa rozpoczął nabór do Akademii Kompetencji Menedżerskich. Kierowany jest on dla właścicieli firm branży budowlanej, młodzieży rozpoczynającej działanie – pracę w firmach rodziców – potencjalni sukcesorzy oraz dla członków rodzin.   Celem naszym jest przygotowanie się do:
STUDIUM PRAWA EUROPEJSKIEGO   zaprasza do udziału w kursie   Administrator bezpieczeństwa informacji 2015   który odbędzie się od 17 marca do 17 czerwca 2015 r.  
Fundacja Wszechnicy Budowlanej   zaprasza na seminarium   "PRAWO BUDOWLANE po dużej nowelizacji",   które odbędzie się 19 marca 2014 r. w Warszawie  
*NOWE bezpłatne szkolenia!   *EXCEL *CMS *PHOTOSHOP *DREAMWEAVER   Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach certyfikowanych przez Europejski Fundusz Społeczny   *Certyfikowany Specjalista – Bazy Danych i Zarządzanie Informacją – EXCEL
STUDIUM PRAWA EUROPEJSKIEGO   zaprasza do udziału w kursie   Specjalista ds. audytu i kontroli wewnętrznej   który odbędzie się od 18 marca do 18 czerwca 2015 r.  
STUDIUM PRAWA EUROPEJSKIEGO   zaprasza do udziału w kursie   Menedżer marketingu   który odbędzie się od 18 marca do 18 czerwca 2015 r.  

Strony